oficina

Barcelona Ciutat

Aida Gall Ruiz

Rambla Catalunya 81, pral 2a.
08008 Barcelona
tel.: 93 487 45 75

barcelona@oficinadeclubs.cat

Horari: Dilluns a divendres de 8 – 14.30h

oficina

Barcelona Comarques

Ignasi Costa Carrasco

Rambla Guipúscoa 23-25, Planta 1a, Despatx 1 D
08018 Barcelona
Tel. 93 249 03 10

barcelonacomarques@oficinadeclubs.cat

Horari: Dilluns a dijous de 9 – 14.30h i 15 – 18h
Divendres de 9 – 15h

oficina

Girona

Hipólito Rodriguez Basciano

C. Gaspar Casal, 12, 4t 2a
17002 Girona
Tel.: 872 18 08 74

girona@oficinadeclubs.cat

Horari: Dilluns a Dijous de 9 – 14.30h i 15 – 18h
Divendres de 9 – 15h

oficina

Lleida

Mª José Bosch

Av. del Segre, 7
Edifici Terraferma
25007 Lleida
Tel.: 628 79 60 05

lleida@oficinadeclubs.cat

Horari: Dilluns i dimecres de 14 – 20h
Divendres de 9 – 15h

oficina

Tarragona

Mª José Bosch

C. Comte de Rius, 2, entl.
43003 Tarragona
Tel.: 877 18 03 04

tarragona@oficinadeclubs.cat

Horari: Dimarts i Dijous de 15:30 – 18:30h

oficina

Terres de l’Ebre

Josep Garcia Caudet

Centre Cívic Ferreries
Plaça Mestre Monclús, 4
43500 Tortosa
Tel.: 877 18 03 05

terresdelebre@oficinadeclubs.cat

Horari: Dilluns a Dijous de 9 – 14.30h i 15 – 18h
Divendres de 9 – 15h

punt d’atenció

Sabadell

Ignasi Costa Carrasco

Pavelló Nord Sabadell
Ronda de Collsalarca, 4
08207 Sabadell
Tel.: 93 249 03 10

barcelonacomarques@oficinadeclubs.cat

Horari: 9 – 14:30h i 15 – 17:30h
(1r i 3r dilluns de cada mes)

punt d’atenció

Vidreres

Hipólito Rodriguez Basciano

Ctra. de Lloret S/N – Av. Mediterrani,
1 (Antic Escorxador), 17411 Vidreres
Tel.: 872 18 08 74

girona@oficinadeclubs.cat

Horari: visites concertades

punt d’atenció

Vic

Aida Gall Ruiz

C. Fura, 0 S/N, Mas Osona,
08500 Vic, Barcelona
Tel.: 93 249 03 10

barcelona@oficinadeclubs.cat

Horari: 8 – 14:30h
(2n dijous de cada mes)

punt d’atenció

Banyoles

Hipólito Rodriguez Basciano

Passeig Llorenç Busquets,
S/N (Can Quim del Rec),
17820 Banyoles
Tel.: 872 18 08 74

girona@oficinadeclubs.cat

Horari: visites concertades

punt d’atenció

Delegació Alt Pirineu i Aran

Passatge de l’Alsina, 3
25700 La Seu d’Urgell
Tel. 973 07 19 66

pirineus@oficinadeclubs.cat

Horari: Visites concertades

punt d’atenció

Manresa

L’Ateneu de les Bases,
c/ dels Cintaires, 32
08241 Manresa

a.gall@oficinadeclubs.cat

Horari: 1er i 3er dimarts de cada mes, de 9 a 15h.